Tesla Konsept

 

Garantili - Güvenilir - Tecrübeli - Eğitimli - Uygun fiyatlı 

 

ROBOT SÜPÜRGE SERVİSİ

 

Merhaba

 

5 yılı aşkın süredir robot süpürge satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Arızalanan robot süpürgenizi gönül rahatlığı ile mağazamıza getirebilir veya ücretsiz kargo kodumuz ile gönderebilirsiniz.

 

-- Uygun fiyat ve 6 ay  ücretsiz onarım garantisi --

 

İLETİŞİM

title
2
title
title
title
title

6 Ay Garanti

 

Süpürgenizin arızasının tekrarlanması durumunda ücretsiz onarım 

 

Arıza Tespit ücreti yok

 

Ürününüzü gönderin, problemin nereden kaynaklandığı, tamir ücreti, tahmini süre gibi sorularınızı yanıtlayalım. Yaptırmaya sonra karar verin.

 

Kolay iletişim

 

Direk ulaşabileceğiniz iletişim numarası ve mağaza

 

Neden Biz?

 

Uzman kadro ile robot süpürge konusunda iddialıyız.Müşterimizin ve anlaşmalı servislerimizin binlerce arızasını giderdik ve tamir etmeye devam ediceğiz. 

 

 

Garantili servis hizmeti vermekteyiz. Tamirini gerçekleştirdiğimiz robot süpürgenizin 6 ay içerisinde tekrar arızalanması durumunda ücretsiz onarıyoruz.

 

 

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Bütçe dostu çözümler, nakit, havale / eft ve kredi kartı taksit imkanları gibi ödeme seçenekleri ile sizleri memnun etmek en büyük önceliğimizdir.

 

 

 

 

İletişim ve adres kolaylığı sunuyoruz. Mağazamızın açık olduğu saatlerde direk olarak telefon ile ulaşabiliyor, cihazınızın gönderimi, fiyat bilgisi, olası arızası gibi bilgileri isterseniz adresimize gelerek isterseniz de telefon ile arayarak öğrenebiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR